“KONU TAKİP SİSTEMİ” ile Sınavda Başarı Garanti!

Uygulamamız ile sınavlara hazırlananlar arkadaşlarımız için rehber hocalarla birlikte geliştirdiğimiz sadece #BirBileneSor ‘da olan ve üniversite sınavında başarılı olmanızı sağlayacak “Konu Takip Sistemi”ni kısaca özetlemek isteriz.

 1. Öncelikle uygulamamızda sol tarafta yer alan menüden hazırlandığın sınavı seçiyorsun.
 2. Seçtiğin sınava ilişkin (YKS) bitirmen gereken – sorumlu olduğun ders ve konuları görebilir; detaylı inceleyebilirsin.
 3. Konuları bitirdikçe “Konu Takip Sistemi“nden işaretler ve uygulama içersinde kaç kişinin seninle birlikte hangi konuları çalıştığını görebilirsin.
 4. Son 3 yılda üniversite sınavlarında hangi konulardan ortalama kaç soru çıktığını da yine “Konu Takip Sistemi“nden analiz edebilirsin.
 5. Eğitim uygulamaları arasında sadece bizde olan ve başka hiçbir uygulamada olmayan EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZ de sıra…
 6. Kendi geliştirdiğimiz “Yapay Zeka” yazılım desteği ile bitirdiğin konulara ilişkin soruları belli aralıklarla Ana Sayfadan senin karşına getiriyoruz. Bitirdiğin konulara ilişkin soruları çözüp çözmediğine göre konuyu ne kadar anladığını belirliyoruz.
 7. Sorduğun sorular ve uygulama içersinde verdiğin cevaplara paralel olarak sana özelDers Çalışma Programı” hazırlıyoruz. Bu sayede hedeflediğin bölümü kazanman için elimizden gelen en büyük desteği sana sağlıyoruz.

Uygulamamızdan Konu Takip Sistemine ait görseller…

BirBileneSor uygulamamızı telefonuna ÜCRETSİZ yüklemek için link >> https://goo.gl/RzqGAV 

 

 

10 Responses

  1. Teşekkürler… Uygulamamızda Soldaki menude “BBS Mağaza”dan deneme sınavlarına da girmeyi sakın unutma.. Başarılar…

  1. BU hafta içersinde BirBileneSor uygulamamızda kişiye özel ders çalışma programını yayına alıyoruz. Takipte kal. arkadaşlarına da haber verirsen seviniriz.

 1. Yaklaşık bir aydır telefonda derslerimi takip edebileceğim programımı oluşturacağım ve sorularımı sorabileceğim üç ayrı uygulama bulabilmek için hiç bulunmadığım kadar app store da bulundum ama üçünü bırakın bir tane amacıma karşılık gelen bir uygulama bulamamıştım.Bir bilene soru tekrar hayal kırıklığı yaşayacağımı düşünmeme rağmen indirdim ancak bu aralar bu stresli hazırlık dönemimde beni mutlu eden en büyük şeylerden biri bu uygulama ile tanışmam oldu.Hem soru soruyorum hem bana özel program hazırlanıyor hem konularımı hem de günceli takip ediyorum hepsi bir tarafa geyik yapan arkadaşlar bile var 🙂 bu uygulamayı düşünen ve oluşturan kişi her nerdeysen veya nerdeyseniz kocaman teşekkür ediyor esenlikler diliyorum.

  1. Teşekkürler bu güzel yorumların için… Arkadaşlarına da uygulamamızdan bahsedip onların da aramıza katılmasını sağlarsan çok seviniriz:)

 2. Neden galeriden video paylaşılamıyor?
  Bazı soruları yazarak anlatmakhiç verimli olmuyor ses olmasa bile en azımdan çözüm aşamasını video ile paylaşabilmemiz daha iyi olmaz mı?

  1. teşekkürler.. Data paketleri ucuzladığı zaman video paylaşımını da alacağız yayına…

  1. Selam Fadime. testler tamamlanmak üzere. 1-2güüne geliyor. sana da haber veririz ayrıca… arkadaşlarına da söylemeyi unutma sakın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top