2019 YKS’DE BAŞARI GARANTİ!

Merhaba Arkadaşlar,

Beklenen an geldi… Rehber Hocalarımız ve yazılım ekibimiz ile birlikte geliştirdiğimiz yapay zekâ teknolojisi desteği ile hazırlanan “Kişiye Özel Ders Çalışma Programı“mız artık yayında!

Senin için neler mi yapıyoruz BBS Ekibi olarak?

  • Profil bilgilerin, hedeflediğin üniversite ve bölüm, odaklandığın konu başlıkları, sınava kalan süre gibi kriterleri ele alarak SADECE SANA ÖZEL ders çalışma programı hazırlıyoruz.
  • Aynı zamanda senin için piyasadaki binlerce kitaptan hedeflerine ve sonuçlarına en uygun olanları araştırıyor ve sana öneriyoruz.
  • BBS uygulamamız içersinde sorduğun soruları ve verdiğin cevapları takip ederek sana en uygun soruları ve konuları öne çıkartıyor; eksikliklerini tamamlıyoruz.
  • Sana özel hazırlanan Ders Çalışma Programı ile hedeflerine ne kadar yaklaştığını birlikte takip ediyoruz.

Kısacası sana özel ders hazırladığımız Ders Çalışma Programı ile Üniversite Sınavlarında BAŞARIYI GARANTİ ediyoruz.

Sana özel hazırlayacağımız Ders Çalışma Programı ile birlikte bu paketi satın almak için linki TIKLAhttps://goo.gl/7yBqBn

PREMİUM PAKETTE NELER VAR? 

 

Sosyal Medyada BirBileneSor >>>  Instagram  & Facebook & Twitter 

 

3 Responses

    1. Selam Tuğba.. Hem hocalarımızın hazırladığı sınavlar olacak hem de yayınevlerinin sınavları olacak. BBS Uygulamamız içersinde soldaki menüde yer alan BBS Mağazadan deneme sınavlarını satın alabilir, sınav sonrası cevapları inceleyebilirsin. BAŞARILAR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top