8-10 EKİM ÖDÜLLÜ YARIŞMAMIZ

Merhaba Sevgili BBS’li,

BBS Hocalarımız tarafından “Sana Özel” hazırlanacak Ders Çalışma Programının yanında 1 adet BurgerKing Whopper Menü kazanmak ister misin?

Yapman gereken 8-10 Ekim tarihleri arasında sana özel promosyon koduyla arkadaşlarını BBS’ye davet etmek! En çok arkadaşını getiren ödüllerin kazananı olacak!

Arkadaşlarını BBS uygulamamıza davet edip yarışmanın kazananı nasıl olacaksın?

4 adımda hızlıca anlatalım…

1. Cep telefonunda veya tabletinde indirmiş olduğun BBS uygulamasını açıp sol tarafta yer alan menüde “PAYLAŞ” butonuna bas.

2.  Sosyal medya hesaplarından ve /veya telefon rehberindeki arkadaşlarına duyuru yap.

3. Arkadaşlarınla paylaştığın otomatik mesajda SANA ÖZEL promosyon kodu yollanacak. Bu promosyon kodu çok önemli!

4. Arkadaşların BBS’yi indirip profil oluştururken senin onlara yolladığın promosyon kodunu mutlaka ilgili kutuya yazmalarını sağla… Hatta tembih et! Bu işin takipçisi ol:)

10 Ekim Çarşamba gece saat 24:00da yarışmamız bitecektir. Hadi hemen BBS uygulamasında sol menüde yer alan PAYLAŞ butonuna bas ve BBS uygulamamıza en çok arkadaşını getiren sen ol, ödülleri kazan!

BBS ekibi tarafından “Sana Özel” hazırlanacak Ders Çalışma Programı ile hedeflediğin üniversite ve bölümü kazanarak bizlere ve sevdiklerine en güzel ödülü vermen dileğiyle…:)

 

VİDEO:

Herkese bol şans:)

Sosyal Medyada BirBileneSor >>> Instagram  & Facebook & Twitter 

#BirBileneSor ‘u telefonuna yüklemek için >> https://goo.gl/Qth7Fa (ÜCRETSİZ )

 

 

 

 

 

4 Responses

    1. Selam Ahmet, https://goo.gl/7yBqBn linkinden istersen 3 aylık paketi satın alıp hedefine uygun güzel bir plan çıkartalım ve istediğin üniversiteye girmen için her türlü desteği verelim… başarılar…

    1. Selam Semanur. BBS olarak farkımız deneme sınavlarında neticelerini analiz ediyoruz, BBS içersinde soru-cevapların ve bitirdiğin konulara göre hedeifne en uygun ders planını çıkartıyoruz. Günde 100soru çöz gibi bir cevap vermiyoruz. hangi kaynaklardan faydalanmn gerektiğini de bildiriyoruz. Seviyene en uygun kitapları seçmen başarın artırmakta. Geçmiş yıllardan elde ettiğimiz başarılardan dolayı bu yıl üniversiteyi kazanamazsan paranı iade ediyoruz diyebiliyoruz ve bu konuda İLK ve TEK eğitim uygulamasıyız Türkiyede:). Ne zaman istersen sana da yardımcı oluruz. Başarılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top