Şehrin İyi Hali Seni Bekliyor!

Selamlar Arkadaşlar…

BirBileneSor olarak Akbank’ın Üniversiteli genç arkadaşlarımıza yönelik yaptığı anlamlı organizasyona elimizden geldiğince destek vermek istedik. BBS kullanıcısı üniversiteli arkadaşlarımızın veya yakınlarının bu tarz Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer almaları, hep birlikte toplumda olumlu bir fark yaratmamız bizleri gururlandıracaktır.

Şehrin İyi Hali nedir; kimler katılabilir gibi tüm detaylar aşağıda… 🙂

Gönüllülüğü hayatlarında deneyimlememiş gençlerle, aktif gönüllüleri bir araya getiren, birlikte projeler üretmelerini sağlayan ve yaşadıkları yerlerde fark yaratan gençleri desteklemeyi amaçlayan Şehrin İyi Hali projesi bu yıl da üniversiteli gençleri, müziğin coşkusu ve gönüllülük heyecanı ile buluşturuyor.

Bu yıl, sivil toplum kuruluşları işbirliği ile düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olan 2000 üniversiteli, 24 Kasım’da Volkswagen Arena’da düzenlenecek olan Şehrin iyi Hali – Kalben Konseri’nde Akbank’ın misafiri olacak.

18 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından büyük değilsen, üniversite öğrencisiysen (ön lisans, lisans ya da yüksek lisans) elini çabuk tut, hemen başvurunu yap! Projenin bir parçası ol!

Son başvuru: 19 EKim 2018 Cuma

Başvuru linki: https://sehriniyihali.com/

Başvurular kontenjanlarla sınırlı, unutma!

#BirBileneSor ‘u telefonuna yüklemek için >> https://goo.gl/Qth7Fa (ÜCRETSİZ )

Sosyal Medyada BirBileneSor >>> Instagram  & Facebook & Twitter 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top