İstanbul Komedi Festivali’ndeyiz!

Selamlar Arkadaşlar…

Sınavlara hazırlanırken ara ara çeşitli yarışmalar ile size destek olmak ve stresinizi biraz olsun azaltmayı hedeflemekteyiz. Bu hafta İstanbul’da olan arkadaşlara yönelik bir yarışmamız olacak.

Alper Kul’un “Alper Yine Hamileyim!” tek kişilik yeni gösterisine 2 KİŞİLİK DAVETİYEmiz var! Gösteri 13 Kasım’da (Salı Akşamı) #İstanbulKomediFestivali’nde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde saat 20.30 ‘da !😂

BKM’nin ‘Söyleyin de beraber gülelim!’ sloganıyla üçüncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlandığı İstanbul Komedi Festivali, 2-18 Kasım tarihleri arasında BKM Tiyatro, BKM Mutfak Çarşı, BKM Mutfak Uniq, Mall Of İstanbul MOİ Sahne ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnelerinde gerçekleşiyor.

2 Kişilik Davetiyeyi Nasıl Kazanacaksın?

Uygulamamız üzerinden ÜCRETSİZ çıkartmış olduğun BBS kartının ekran görselini  [email protected] adresine mail olarak yollayan 50.arkadaşımıza 2kişilik davetiye yollayacağız. Mail atarken konu kısmına “İstanbul Komedi Festivali” yazarak yollamayı sakın unutma!

İyi seyirler…

Uygulamamızı Maddi olarak Desteklemek İsterseniz >>> https://goo.gl/yfsSbd 
Sosyal Medyada BirBileneSor >>> Instagram Facebook Twitter
#BirBileneSor ‘u telefonuna/tabletine ÜCRETSİZ yüklemek için >>> https://goo.gl/Qth7Fa 

Bir Bilene Sor (BBS) Öğrenci Kartı nedir? Ücreti var mıdır?

Sizler için geliştirdiğimiz uygulamamız içerisinde BBS kartını herhangi bir sözleşme ya da form imzalamadan ve bankada hesap açmadan ÜCRETSİZ ve hızlıca sahip olabilirsin. BBS kartınla uygulamamız içersinde yer alan Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına katılabilir, uzman öğretmenlerimizin hazırladığı konu tarama testlerini satın alabilir; uygulama içersinden arkadaşlarına hediyeler gönderebilir ve süpriz hediyeler kazanabilirsin. BBS kartımız MasterCard ve ininal altyapısı ile sunulan ön ödemeli bir kart teknolojisine sahip olduğundan tüm internet alışverişlerinde güvenle kullanabilirsin.
 Aylık kart kullanım ücreti 2TLdir. Eğer kartında para yoksa kullanım ücreti çekilmez ve geçmiş aylara ait servis ve kullanım ücreti tahsil edilmez ve kart eksi bakiyeye düşmez.(Örnek: Ali’nin BBS kart’ında son 3 ay boyunca hiç para yoksa ve Ali 4. Ay içinde BBS kartına para yüklerse, sadece 4. Aya ait olan kart kullanım ücreti alınır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top